Seminarium „SYSTEMS OF THE CITY. INTEGRATED URBAN SPACE - 7.06.2024 (Aktualizacja: lista prelegentów)

Zapraszamy na otwarte seminarium „SYSTEMS OF THE CITY. INTEGRATED URBAN SPACE”, które odbędzie się 7 czerwca 2024 w Gmachu WAPW przy ul. Koszykowej 55 w Warszawie w g. 11.00-15.00.

Spotkanie dotyczy wybranych zagadnień projektowania miast przyszłości w dobie kryzysu klimatycznego. Wydarzenie będzie okazją do dyskusji na temat integrowania systemów miejskich, w tym szczególnie transportu z przestrzeniami publicznymi. W ramach seminarium zaplanowano także prezentacje innowacyjnych rozwiązań projektu Sunglider, przy którym współpracują pracownicy naukowi i studenci WAPW wraz z międzynarodowymi Partnerami: Sunglider AG, INTIS, Uniwersytet w Stuttgarcie.

Celem spotkania jest wymiana doświadczeń i poglądów, promowanie odpowiedzialnych rozwiązań dla przyszłych pokoleń, nawiązanie współpracy naukowo-gospodarczej.

Dołączajcie do wydarzenia, by być na bieżąco: https://www.facebook.com/share/rv85563ZEAeKYZbc/?mibextid=9l3rBW

Patron medialny: Architektura-murator

PSNM - We drive new mobility