WODA: W CENTRUM - prezentacja 6 pomysłów przed ekspertami

Wczoraj studenci specjalności AiU2 - Architektura i urbanistyka 2 na WAPW zaprezentowali przed zaproszonymi ekspertami 6 pomysłów na działania w przestrzeni publicznej.

Każdy zupełnie inny, ale wszystkie dotyczące WODY: W CENTRUM. Pomysły wypracowaliśmy w trakcie wielogodzinnych spotkań warsztatowych prowadzonych wg. metody Design Thinking. Omówiliśmy alternatywne „how-mind-we”, różnorodne „scenariusze”, adekwatne „stakeholder-maps”, pomysłowe ”user experience” i krytyczne „swot”. Dzięki naszym gościom wypełniliśmy po brzegi „koszyki argumentów”, które pomogą Studentom wybrać jutro tę jedną jedyną koncepcję, którą dzięki współpracy z Oddział Warszawski SARP i Zodiak Warszawski Pawilon Architektury zrealizujemy w przestrzeni pasażu Ściany Wschodniej! Dziękujemy naszym ekspertom za pomoc: Agnieszka Kalinowska-Sołtys, Joanna Remiszewska-Michalak, Magda Maciąg, Jan Chwedczuk, Marta Kubasińska oraz profesor Krystynie Solarek! Wybraną pracę wraz z pozostałymi pięcioma koncepcjami zaprezentujemy już niebawem!