Warsztaty ENHANCE ‘Artificial Intelligence in Higher Education’ - 22 czerwca 2023, online

Centrum Współpracy Międzynarodowej oraz Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych zapraszają pracowników i studentów PW na międzynarodowe warsztaty poświęcone roli i znaczeniu sztucznej inteligencji w szkolnictwie wyższym. Szczególna uwaga będzie poświęcona wyzwaniom związanym ze stosowaniem narzędzi takich jak ChatGPT.

Wydarzenie odbywa się w ramach działań Politechniki Warszawskiej w konsorcjum ENHANCE. Prelegentami są pracownicy naukowi Uniwersytetu Technicznego Chalmersa w Göteborgu, Politechniki w Walencji i Politechniki Warszawskiej - uczelni partnerskich konsorcjum ENHANCE. Inicjatorem warsztatów jest Politechnika Warszawska.

Warsztaty odbędą się w formie zdalnej na platformie Webex w czwartek 22 czerwca 2023 r. w godz. 9.00 - 15.00 w języku angielskim.

Będą składać się z dwóch części:

CZĘŚĆ II - WARSZTAT GŁÓWNY (praca w grupach) - OBOWIĄZUJE REJESTRACJA.
II część została podzielona na 2 etapy, podczas których uczestnicy:

1.       będą pracować w grupach 3-6 osobowych nad możliwościami i ograniczeniami wykorzystania sztucznej inteligencji w kształceniu

2.      będą omawiać zagadnienia związane z tematyką warsztatu z wykorzystaniem przygotowanych przez prowadzących narzędzi

Udział w warsztatach umożliwia wymianę doświadczeń i pomysłów dotyczących kształcenia z wykorzystaniem sztucznej inteligencji oraz nawiązanie kontaktów z profesjonalistami zajmującymi się na co dzień łączeniem tych dwóch dziedzin.

Więcej informacji. TUTAJ.
Information in English: HERE.