XV edycja Konkursu Innowator Mazowsza

Politechnika Warszawska po raz kolejny została partnerem Samorządu Województwa Mazowieckiego przy realizacji jubileuszowej XV edycji Konkursu „Innowator Mazowsza”.

W imieniu Prorektora ds. Rozwoju prof. Adama Woźniaka, w związku ze zbliżającym się zakończeniem naboru, który potrwa do dnia 7 sierpnia (poniedziałek) 2023 r., chciałabym serdecznie zachęcić przedstawicieli Państwa jednostek do udziału w Konkursie.

 

Zgłoszenia można nadsyłać w dwóch kategoriach: Innowacyjna Firma lub Innowacyjny Naukowiec – nagrodzone zostaną najlepsze przedsiębiorstwa i najwybitniejsi naukowcy z obszaru high-tech.

Łączna pula nagród wynosi 118 000 zł. Dla każdej z kategorii przewidziane są trzy nagrody pieniężne, wyróżnienia i nagrody od Partnerów.

Udział w konkursie to szansa na nawiązanie kontaktów biznesowych, a także zacieśnienie współpracy między światem nauki, biznesu i Samorządem Województwa Mazowieckiego.

 

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: https://innowacyjni.mazovia.pl/dzialania/innowator-mazowsza/xv-edycja.html.