Zaproszenie na wernisaż wystawy prac projektowych 2 semestru

Zapraszamy do udziału w pierwszym od dawna wernisażu wystawy prac projektowych organizowanym na Wydziale Architektury. Otwarcie Wystawy Projektów I roku będzie miało miejsce w środę 19 czerwca o godzinie 18.00 na naszym wydziale w sali 201. Będzie to też okazja do wzięcia udziału w plebiscycie na najbardziej pociągającą ideę projektową Mies+. Zachęcamy do głosowania!

Wystawa prac projektowych odbywa się co roku, jednak po raz pierwszy postanowiliśmy nadać temu wydarzeniu wyjątkowy charakter, aby podkreślić znaczenie projektowania jako kluczowego elementu nauczania na naszym wydziale. Wierzymy, że taka okazja nie tylko pokazuje kreatywność naszych studentów, ale również motywuje nas wszystkich do osiągania najwyższych standardów w projektach, wiedząc, że będą one szeroko eksponowane i oglądane.
Zapraszamy w imieniu wszystkich grup zajęciowych z 2 semestru:
grupa 1
dr hab. inż. arch. Anna Wierzbicka, prof. PW
mgr inż. arch. Martyna Rowicka-Michałowska
grupa 2
mgr inż. arch. Justyna Dziedziejko
mgr inż. arch. Martyna Kędrzyńska
grupa 3
mgr inż. arch. Michał Adamczyk
mgr inż. arch. Mikołaj Kwieciński
grupa 4
mgr inż. arch. Agnieszka Kwiecińska
mgr inż. arch. Maciej Koczocik
Będzie nam niezmiernie miło gościć Was na naszym wernisażu.
Liczymy na Waszą obecność i wsparcie w promowaniu kreatywności, twórczego zapału i pasji do projektowania