Zbieramy rękodzieło na Kiermasz Świąteczny PW

Do tej pory w kiermaszowym domku PW w zamian za datek można było otrzymać różne uczelniane gadżety. W tym roku rozszerzamy tę formułę i poszukujemy różnego rodzaju rękodzieła wykonanego przez pracowników, studentów i doktorantów PW. Na zgłoszenia czekamy do 25 listopada.

Czego dokładnie szukamy? To mogą m.in. rysunki, obrazy, fotografie, rzeźby, maskotki, biżuteria, ceramika, odzież, stroiki, elementy wydrukowane w 3D… Czekamy na zgłoszenia rękodzieła nie tylko świątecznego. Może ktoś zechce ofiarować coś związanego ze swoim projektem naukowym czy pracą dyplomową?

Zależy nam na bezpłatnym przekazaniu prac wraz z informacją o autorze oraz bezpośrednim kontaktem. Dla wykonawców takie włączenie się w Kiermasz Świąteczny będzie okazją do promocji swoich wyrobów i swojej aktywności. Nasze wydarzenie co roku przyciąga setki osób z PW, a także z całej Warszawy.

Liczba przekazywanego rękodzieła nie ma znaczenia. Liczy się każda chęć pomocy!

Przypomnijmy, że środki zebrane w kiermaszowym domku PW są w całości przeznaczane na Stypendium pod choinkę – specjalne wyróżnienie przyznawane aktywnym studentom i doktorantom PW. Właśnie trwa nabór zgłoszeń do kolejnej edycji tego stypendium.

Zgłoszenia oraz wszelkie pytania dotyczące zbiórki rękodzieła prosimy przesyłać do Magdaleny Krajewskiej: magdalena.krajewska@pw.edu.pl