Wdrożenie nowoczesnych metod dydaktycznych na Politechnice Warszawskiej - Zaproszenie na seminarium 16.04.2024

W imieniu Prof. Jana Słyka, Prorektora ds. Studiów PW zapraszamy na seminarium dotyczące wdrażania nowoczesnych metod dydaktycznych na Politechnice Warszawskiej.

Uwaga! Seminarium zostało przeniesione na kolejny wtorek, 16 kwietnia 2024, na godz. 14.00. Sala 123 GG.

W programie wystąpienia dydaktyków PW dotyczące udziału w programie Mistrzowie dydaktyki, szkoleniu w jednym z wiodących ośrodków edukacyjnych w zakresie tutoringu w Europie oraz doświadczenia we wdrażaniu poznanych metod dydaktycznych z wybraną grupą studentów na swoich Wydziałach:

• Dr inż. arch. Ewa Jarecka-Bidzińska, Wydz. Geodezji i Kartografii, szkolenie w Ghent University, Belgia
  • Dr inż. Rafał Wróblewski, Wydz. Inżynierii Materiałowej, szkolenie w Aarhus Univeristy, Dania
  • Dr inż. Krzysztof Ejsmont, Wydz. Mechaniczny Technologiczny, szkolenie w University College London, Wielka Brytania
  • Dr inż. Łukasz Makowski, Wydz. Elektryczny, szkolenie w University of Groningen, Holandia

Po prezentacjach prelegentów przewidujemy dyskusję oraz sesję pytań.

Do udziału w seminarium zapraszamy wszystkich dydaktyków PW zainteresowanych nowoczesnymi metodami dydaktycznymi. Będzie to dobra okazja aby podzielić się doświadczeniami w tym zakresie.