Wystawa "Klub 85" na WAPW - 22.05.2024 r.

Specjalność AW - architektura wnętrz serdecznie zaprasza na wystawę prac studentów Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej z lat 80. Wystawa "KLUB 85'” zabiera zwiedzających w podróż do lat 80. i 90., prezentując prace studentów architektury. Wydarzenie odbędzie się w dniu 22 maja 2024 roku o godzinie 13.00 w budynku WAPW, w Klubie Studenckim na poziomie -1. Wystawa organizowana jest przez studentki i studentów specjalności AW - architektura wnętrz WAPW.

Goście będą mogli odkrywać projekty, które łączą w sobie kreatywność i innowacyjność, odzwierciedlając ducha tamtych czasów. Wystawa oferuje nie tylko ekspozycję archiwalnych prac, ale także strefę gier, gdzie odwiedzający mogą zagrać w klasyczne gry. Wystawa dodatkowo wzbogacona będzie spotkaniem z byłymi studentami oraz dyskusją na temat inspiracji i doświadczeń związanych z projektowaniem.