Informacje Dziekanatu

Rekrutacja ERASMUS +

Uprzejmie informujemy, że rozpoczął się nabór na stypendia zagraniczne z programu Erasmus + na rok akademicki 2020/21 dla studentów studiów inżynierskich i magisterskich WA PW. Serdecznie zapraszamy do udziału w wymianie Erasmus+.

 Rekrutacja na program Erasmus + będzie dostępna przez system USOS od 06.03.2020 do 15.03.2020.

Na stronie Centrum Współpracy Międzynarodowej opublikowany został film instruktażowy dla studentów rekrutujących się za pomocą systemu USOS:

https://www.cwm.pw.edu.pl/index.php/Programy-edukacyjne/Erasmus/Wyjazdy-studentow-na-studia/Instrukcja-dla-studentow-USOS

 

 UWAGA: W związku z sytuacją związaną z COVID-19 wydrukowany i podpisany wniosek aplikacyjny wraz z ewentualnymi dodatkowymi dokumentami będzie trzeba dostarczyć do Dziekanatu w terminie późniejszym (t.j. po otwarciu Uczelni dla studentów). Oznacza to, że nie należy również przesyłać skanów w.w. dokumentów.

Ważna informacja dla dyplomantów

Termin złożenia poprawionych kart dyplomu został przedłużony do 20 marca.

Karty składamy wyłącznie elektronicznie, przesyłając je e-mailem na adres dziekanatu (magisterskiego dziekanat.mgr.arch@pw.edu.pl  lub inżynierskiego dziekanat.inz.arch@pw.edu.pl ) i do wiadomości promotora.

Nie muszą być one opatrzone podpisem promotora.

Zatwierdzone karty dyplomu dziekanat będzie odsyłał mailem na indywidualny adres studenta w domenie PW.

ekurs "Przysposobienie biblioteczne"

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że w dniach 3-17 marca br. będzie otwarty ekurs "Przysposobienie biblioteczne" dla studentów rozpoczynających studia w semestrze letnim 2019/2020 oraz tych, którzy nie zaliczyli szkolenia w semestrze zimowym.

Więcej informacji na temat sposobu logowania się do Platformy Edukacyjnej PW znajdziecie Państwo bezpośrednio na Platformie, jak również na stronie domowej Biblioteki Głównej PW w aktualnościach:

 

https://bg.pw.edu.pl/index.php/aktualnosci-pl/640-szkolenie-biblioteczne-dla-studentow-i-roku-studiow-pierwszego-stopnia-2

 

https://bg.pw.edu.pl/index.php/en/news/619-library-training-for-1st-year-undergraduate-students-2017-2018

Zapisy na zajęcia - semestr letni 2019/2020

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat procedury rejestracji. 

Zapraszamy do udziału w programie ATHENS

ATHENS to utworzony w 1997 roku program mający na celu wymianę studentów pomiędzy czołowymi europejskimi uczelniami technicznymi oraz udział we wspólnych europejskich programach rozwojowych i szkoleniowych. Obecnie w programie uczestniczy 15 uczelni i instytucji technicznych z Austrii, Belgii, Czech, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Norwegii, Polski, Portugalii, Rumunii, Turcji, Węgier i Włoch oraz francuskie uczelnie należące do grupy ParisTech „Grandes Ecoles d’Ingénieurs de Paris”.

Dostosuj Profil Studiów do Swoich Zainteresowań

Na studiach magisterskich na naszym Wydziale istnieje możliwość wyboru specjalności, w ramach której będziecie Państwo studiowali począwszy od 2 semestru. Wszystkie specjalności kończą się nadaniem tytułu zawodowego magistra inżyniera architekta na kierunku architektura.

Przysposobienie biblioteczne - termin dodatkowy

       Termin poprawkowy "Przysposobienia bibliotecznego" dla wszystkich wydziałów będzie realizowany w dniach 23 - 31.10.2019.

Więcej informacji na temat sposobu logowania się do Platformy Edukacyjnej PW znajdziecie Państwo bezpośrednio na Platformie, jak również na stronie domowej Biblioteki Głównej PW w aktualnościach

http://www.bg.pw.edu.pl/index.php/aktualnosci-pl/640-szkolenie-biblioteczne-dla-studentow-i-roku-studiow-pierwszego-stopnia-2

BHP

S T U D E N C I   I  roku ak.2019/2020

W  A  Ż  N  E  !!!

 

Informujemy, że szkolenie BHP jest obowiązkowe i odbędzie się:

 

dla GRUP DZIEKAŃSKICH  1,2,3  

10 października (czwartek) w godz. 8-11 sala 103

 

dla GRUP DZIEKAŃSKICH  4,5,6

17 października (czwartek) w godz. 8-11 sala 103

Stypendium pod choinkę

W listopadzie tego roku już po raz czwarty grupie ponadprzeciętnych studentów PW zostaną wręczone Stypendia pod choinkę. Właśnie rozpoczęło się przyjmowanie formularzy zgłoszeniowych.

Nowe zasady wznowień na studia

W myśl nowego Regulaminu Studiów obowiązującego w Politechnice Warszawskiej od 1 października 2019 r. zmieniają się zasady wznowień na studia. Szczegółowe informacje podajemy na stronie dotyczącej wznowień. Wznowienia na semestr zimowy 2019/20, które są w toku, dobywają się według dotychczasowych zasad. Osoby skreślone z semestru nieparzystego (zimowego) i pragnące wznowić studia prosimy o uważne przeczytanie opublikowanej informacji.

Kursy przygotowujące do B2

Ośrodek Języka Angielskiego SJO PW organizuje dodatkowe , płatne kursy dla studentów przygotowujących się do wrześniowego egzaminu ACERT na poziomie B2, organizowanego na naszej uczelni.

Jeżeli byłaby taka możliwość byłabym wdzięczna za umieszczenie informacji o kursach na  stronach internetowych/profilach FB Państw wydziałów.

Link do kursów: https://www.oja.sjo.pw.edu.pl/kursy-semestralne-b2

Praktyki inwentaryzacyjne - zapisy

Zapisy ruszają  o 19:00 10.06.2019 i trwają do 23:59 17.06.2019