Informacje nadesłane

The Engineers band ogłasza nabory!

The Engineers Band to działająca już od 10 lat Orkiestra Rozrywkowa Politechniki Warszawskiej. Jest zespołem składającym się głównie ze studentów uczelni, którzy obok prowadzenia eksperymentów i licznych badań swoje serce oddają również muzyce.

IX edycja Konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego „ Najlepsza praca dyplomowa związana tematycznie z Województwem Zachodniopomorskim”

Informujemy, że z początkiem roku autorzy prac dyplomowych obronionych w roku 2017 mogą zgłaszać swoje prace do rywalizacji o tytuł najlepszej pracy dyplomowej związanej tematycznie z Województwem Zachodniopomorskim.

Dzień Młodego Architekta

Zapraszamy na kolejną edycję Dni Młodego Architekta!
14 marca, w Multikinie Złote Tarasy, odbędą się kolejne całodniowe, ogólnopolskie warsztaty – Dni Młodego Architekta.
Jak zawsze warsztaty odbywają się w ramach programu Builder For The Future, który Wydział objął swoim patronatem.

Konferencja Naukowa "Obrazy Metropolii"

Instytut Projektowania Miast i Regionów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej

serdecznie zaprasza na międzynarodową konferencję naukową towarzyszącą Spotkaniu REA - Sieci Szkół Architektonicznych z Francji i Europy Środkowo-Wschodniej „IMAGES DE METROPOLE - OBRAZY METROPOLII”.

Stypendium dla studentów i młodych naukowców na udział w konferencji!

EUROREG oraz Sekcja Polska Regional Studies Association fundują stypendium dla studentów i młodych naukowców na udział w RSA Annual Conference 2018 w Lugano. Zapraszamy do udziału w konkursie!
Więcej informacji na stronie: http://www.rsa.uw.edu.pl/aktualnosci,stypendium-konferencyj…

Konferencja "Advanced Construction" w Kownie

Zapraszamy na szóstą międzynarodową konferencję Advanced Construction która odbędzie się na Uniwersytecie Technicznym w Kownie.

Konkurs dla Projektantów, Artystów na Polski eksponat przed Kwaterą Główna NATO

Rusza X edycja Plebiscytu Polska Architektura XXL

Architektura XXL

Rusza X edycja Plebiscytu Polska Architektura XXL organizowanego przez Sztuka-Architektury.pl

1 lutego 2018 roku wystartuje oficjalne głosowanie internautów oraz profesjonalnego jury.

Konkurs - Szkoła w Herkulanum

Herkulanum

Ruszył konkurs na opracowanie koncepcji szkoły zlokalizowanej w zabytkowej okolicy Herkulanum organizowany przez platformę STaRT. W ocenie prac będą brane pod uwagę innowacyjne rozwiązania. Konkurs jest otwarty dla profesjonalistów i studentów z całego świata.