Aktualności

Serdeczne gratulacje dla Piotra Hardeckiego za II nagrodę w konkursie Towarzystwa Urbanistów Polskich

Serdeczne gratulacje dla Piotra Hardeckiego - prowadzącego zajęcia na naszym Wydziale! Rewitalizacja Parku Podzamcze w Łęcznej, której jest współautorem, otrzymała II nagrodę w rozstrzygniętym niedawno konkursie Towarzystwa Urbanistów Polskich na najlepiej zagospodarowaną przestrzeń publiczną w Polsce 2020 w kategorii "Zrewitalizowana przestrzeń publiczna w zieleni"

Gratulacje dla nagrodzonych w konkursie na opracowanie koncepcji obiektu energoefektywnego przedszkola w Michałowicach

Serdeczne gratulacje dla wszystkich nagrodzonych. Bardzo cieszymy się z faktu, że jedną z głównych nagród otrzymał zespół w którym był prowadzący zajęcia projektowe na naszym Wydziale.

Gratulujemy pracowni JEMS Architekci Nagrody Architektonicznej Prezydenta m.st. Warszawy w kategorii Architektura Komercyjna

Gratulujemy pracowni JEMS Architekci Nagrody Architektonicznej Prezydenta m.st. Warszawy w kategorii Architektura Komercyjna za projekt kompleksu P4 z hotelem Vienna House Mokotów Warsaw!

Gratulacje dla pracowni JEMS i Tomasza Trzupka za nagrodę w drugiej edycji festiwalu „Art in ARCHitecture”

Serdeczne gratulacje dla pracowni JEMS i Tomasza Trzupka za nagrodę w drugiej edycji festiwalu „Art in ARCHitecture” - nagroda została przyznana za ekspozycję obrazów autorstwa Tomasza Trzupka!

"Domy Świata", czyli autorski album Konrada Kucza-Kuczyńskiego

Zapraszamy do zapoznania się z nową publikacją architektoniczną: "Domy Świata", czyli autorskim albumem prof. dr hab. inż. arch. Konrada Kucza-Kuczyńskiego

Serdeczne gratulacje dla całego zespołu ARE stiasny/wacławek za pierwszą nagrodę w konkursie

Serdeczne gratulacje dla całego zespołu ARE stiasny/wacławek za pierwszą nagrodę w konkursie architektoniczno-urbanistycznym na opracowanie koncepcji budowy siedziby Urzędu Skarbowego oraz Lubuskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Gorzowie Wielkopolskiego wraz z ukształtowaniem bezpośredniego otoczenia urbanistycznego.

Akcja Szlechetna Paczka

Każdy z nas choć na chwilę może wcielić się w rolę św. Mikołaja i pomóc potrzebującym. Zapraszamy do wspierania Szlachetnej Paczki. Akcja trwa do 10 grudnia 2020 roku.

Specjalność A1: Architektura idei - informacja o zapisach.

Zapraszamy osoby zainteresowane do składania aplikacji w zapisach na zajęcia specjalności A1 „Architektura idei”.

Gratulacje dla naszych dyplomantów nagrodzonych w Konkursie PKN ICOMOS im. Profesora Jana Zachwatowicza!

Serdeczne gratulacje dla naszych dyplomantów nagrodzonych w Konkursie PKN ICOMOS im. Profesora Jana Zachwatowicza!

Prezentacja specjalności A2: Architektura a środowisko zamieszkania oraz informacje o zapisach

Specjalność A2: Architektura a środowisko zamieszkania30.11.2020r. godz. 16.15 (termin dodatkowy)

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej - mgr inż. arch. Krystian Kwieciński

8 grudnia 2020 r. godz. 14:15, posiedzenie w trybie zdalnym

Zapraszamy do udziału w warsztatach on-line organizowanych przez Biuro Karier PW

Zapraszamy do udziału w szkoleniu on-line organizowanym przez Biuro Karier PW: "Rozmowa kwalifikacyjna – szkolenie on-line dla wchodzących na rynek pracy"

Gratulacje dla nagrodzonych w konkursie Życie w Architekturze

Gratulujemy nagrodzonym w konkursie Życie w Architekturze organizowanym przez redakcję miesięcznika „Architektura-murator”. Bardzo nas cieszy, że w gronie nagrodzonych znaleźli się prowadzący zajęcia na naszym Wydziale.

Serdeczne gratulacje dla dwóch dyplomantek nagrodzonych w konkursie o Nagrodę Prezydenta m.st. Warszawy

Prezydent m.st. Warszawy i Zespół Muzeum Warszawy po raz piąty nagrodzili najlepsze prace magisterskie i doktorskie dotyczące rozwoju społeczno-gospodarczego stolicy. Dwa wyróżnienia trafiły do dyplomantek z naszego Wydziału: Sylwii Magdaleny Pędziejewskiej oraz Emilii Rakowskiej

Zapraszamy na prezentacje specjalności

Zapraszamy do udziału w prezentacjach specjalności. W kolejnych dniach pojawią się szczegółowe informacje o terminach wszystkich prezentacji oraz sposobu dołączania do spotkań. 

Women in Tech Summit 2020 z udziałem PW

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji imprezy przygotowanej przez Fundację Edukacyjną Perspektywy. Wśród wirtualnych wystawców znajdzie się Politechnika Warszawska.

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej - mgr Anna Mistewicz

1 grudnia 2020 r. godz. 16:05, posiedzenie w trybie zdalnym

Informacje o funkcjonowaniu Wydziału w związku z COVID-19

Szanowni Państwo,
w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo, od 24 stycznia do 22 lutego 2022 roku wszystkie zajęcia dydaktyczne oraz egzaminy i inne zaliczenia na PW odbywają się w trybie zdalnym. 

Decyzja Rektora nr 7_2022 (pdf, 96,03 kB)

Zgodnie z Zarządzeniem JM Rektora PW z dnia 19.11.2021r. nr 110/2021 podstawowym trybem realizacji zajęć na PW jest tryb stacjonarny. Zajęcia w trybie zdalnym mogą być prowadzone dla dużych grup wykładowych i seminaryjnych.

Zajęcia w trybie zdalnym 19 X - 29 I 2021

Od 19 października do 29 stycznia 2021 r. zajęcia będą realizowane w trybie zdalnym.

Stypendium pod choinkę

Rozpoczynamy nabór zgłoszeń do kolejnej edycji akcji Stypendium pod choinkę, w ramach której nagradzamy studentów i doktorantów wyjątkowo zaangażowanych w życie uczelniane i promowanie nauki.

Szkolenie dotyczące publikacji naukowych

Zapraszamy na szkolenie dotyczące publikacji naukowych, na którym zostaną przedstawione zarówno informacje o metodykach oraz wpływie publikacji i cytowań na dorobek naukowy uczelni, jak i praktyczne wskazówki - jak powiększać indywidualny dorobek i dbać o jego propagowanie, jak promować wyniki badań i analizować dorobek naukowy z wykorzystaniem np. Google Scholar. Szkolenie zorganizuje Biuro Promocji i Informacji PW oraz Biblioteka Główna.

Zapraszamy do korzystania z oferty Biura Karier PW

Szukasz pracy, praktyki, stażu? Chcesz zaplanować swoją karierę? Jesteś studentem, absolwentem, bądź doktorantem PW?

Ogłoszenie o konkursie na granty dla młodych naukowców w roku akademickim 2020/2021

Zapraszamy do udziału w konkursie na granty dla młodych naukowców w roku akademickim 2020/2021

Studenci naszego Wydziału - Marianna Rybarczyk, Mateusz Mościcki i Michał Skurzewski - nagrodzeni w konkursie!

Serdeczne gratulacje dla Marianny Rybarczyk, Mateusza Mościckiego i Michała Skurzewskiego - studentów naszego Wydziału, którzy zajęli pierwsze miejsce w konkursie „Koncepcja Architektoniczna Szkoły Podstawowej i Liceum na działce gminnej w Jabłonnie”.

Gratulacje dla nagrodzonych w konkursie NIAiU: Przestrzeń wspólna jest wartością

W III edycji konkursu "Przestrzeń wspólna jest wartością" organizowanego przez Narodowy Instytut Architektury i Urbanistyki nagrodzeni zostali nasi absolwenci. Zapraszamy do zapoznania się z listą laureatów.