Aktualności

Gratulacje dla naszych dyplomantów nagrodzonych w Konkursie PKN ICOMOS im. Profesora Jana Zachwatowicza!

Serdeczne gratulacje dla naszych dyplomantów nagrodzonych w Konkursie PKN ICOMOS im. Profesora Jana Zachwatowicza!

Prezentacja specjalności A2: Architektura a środowisko zamieszkania oraz informacje o zapisach

Specjalność A2: Architektura a środowisko zamieszkania30.11.2020r. godz. 16.15 (termin dodatkowy)

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej - mgr inż. arch. Krystian Kwieciński

8 grudnia 2020 r. godz. 14:15, posiedzenie w trybie zdalnym

Zapraszamy do udziału w warsztatach on-line organizowanych przez Biuro Karier PW

Zapraszamy do udziału w szkoleniu on-line organizowanym przez Biuro Karier PW: "Rozmowa kwalifikacyjna – szkolenie on-line dla wchodzących na rynek pracy"

Gratulacje dla nagrodzonych w konkursie Życie w Architekturze

Gratulujemy nagrodzonym w konkursie Życie w Architekturze organizowanym przez redakcję miesięcznika „Architektura-murator”. Bardzo nas cieszy, że w gronie nagrodzonych znaleźli się prowadzący zajęcia na naszym Wydziale.

Serdeczne gratulacje dla dwóch dyplomantek nagrodzonych w konkursie o Nagrodę Prezydenta m.st. Warszawy

Prezydent m.st. Warszawy i Zespół Muzeum Warszawy po raz piąty nagrodzili najlepsze prace magisterskie i doktorskie dotyczące rozwoju społeczno-gospodarczego stolicy. Dwa wyróżnienia trafiły do dyplomantek z naszego Wydziału: Sylwii Magdaleny Pędziejewskiej oraz Emilii Rakowskiej

Zapraszamy na prezentacje specjalności

Zapraszamy do udziału w prezentacjach specjalności. W kolejnych dniach pojawią się szczegółowe informacje o terminach wszystkich prezentacji oraz sposobu dołączania do spotkań. 

Women in Tech Summit 2020 z udziałem PW

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji imprezy przygotowanej przez Fundację Edukacyjną Perspektywy. Wśród wirtualnych wystawców znajdzie się Politechnika Warszawska.

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej - mgr Anna Mistewicz

1 grudnia 2020 r. godz. 16:05, posiedzenie w trybie zdalnym

Informacje o funkcjonowaniu Wydziału w związku z COVID-19

Szanowni Państwo,
w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo, od 24 stycznia do 22 lutego 2022 roku wszystkie zajęcia dydaktyczne oraz egzaminy i inne zaliczenia na PW odbywają się w trybie zdalnym. 

Decyzja Rektora nr 7_2022 (pdf, 96,03 kB)

Zgodnie z Zarządzeniem JM Rektora PW z dnia 19.11.2021r. nr 110/2021 podstawowym trybem realizacji zajęć na PW jest tryb stacjonarny. Zajęcia w trybie zdalnym mogą być prowadzone dla dużych grup wykładowych i seminaryjnych.

Zajęcia w trybie zdalnym 19 X - 29 I 2021

Od 19 października do 29 stycznia 2021 r. zajęcia będą realizowane w trybie zdalnym.

Stypendium pod choinkę

Rozpoczynamy nabór zgłoszeń do kolejnej edycji akcji Stypendium pod choinkę, w ramach której nagradzamy studentów i doktorantów wyjątkowo zaangażowanych w życie uczelniane i promowanie nauki.

Szkolenie dotyczące publikacji naukowych

Zapraszamy na szkolenie dotyczące publikacji naukowych, na którym zostaną przedstawione zarówno informacje o metodykach oraz wpływie publikacji i cytowań na dorobek naukowy uczelni, jak i praktyczne wskazówki - jak powiększać indywidualny dorobek i dbać o jego propagowanie, jak promować wyniki badań i analizować dorobek naukowy z wykorzystaniem np. Google Scholar. Szkolenie zorganizuje Biuro Promocji i Informacji PW oraz Biblioteka Główna.

Zapraszamy do korzystania z oferty Biura Karier PW

Szukasz pracy, praktyki, stażu? Chcesz zaplanować swoją karierę? Jesteś studentem, absolwentem, bądź doktorantem PW?

Ogłoszenie o konkursie na granty dla młodych naukowców w roku akademickim 2020/2021

Zapraszamy do udziału w konkursie na granty dla młodych naukowców w roku akademickim 2020/2021

Studenci naszego Wydziału - Marianna Rybarczyk, Mateusz Mościcki i Michał Skurzewski - nagrodzeni w konkursie!

Serdeczne gratulacje dla Marianny Rybarczyk, Mateusza Mościckiego i Michała Skurzewskiego - studentów naszego Wydziału, którzy zajęli pierwsze miejsce w konkursie „Koncepcja Architektoniczna Szkoły Podstawowej i Liceum na działce gminnej w Jabłonnie”.

Gratulacje dla nagrodzonych w konkursie NIAiU: Przestrzeń wspólna jest wartością

W III edycji konkursu "Przestrzeń wspólna jest wartością" organizowanego przez Narodowy Instytut Architektury i Urbanistyki nagrodzeni zostali nasi absolwenci. Zapraszamy do zapoznania się z listą laureatów.

Gratulacje dla zespołu Piotra Bujnowskiego za wygraną w konkursie na Szkołę na Białołęce

Gratulacje dla zespołu Piotra Bujnowskiego, prowadzącego zajęcia projektowe na naszym Wydziale, za wygraną w konkursie budynku szkoły podstawowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ulicy Świderskiej 93 na Białołęce w Warszawie

Wyróżnienie "Kosmos Pitagorasa" dla profesora Marka Budzyńskiego

Zapraszamy na transmisję on-line z wydarzenia wręczenia Wyróżnienia Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej "Kosmos Pitagorasa" wybitnemu architektowi, profesorowi Markowi Budzyńskiemu w dniu 12.10.2020

Laureaci konkursu Dyplom Roku OW SARP 2019

Studenci i absolwenci naszego Wydziału 29 września br. prezentowali swoje prace dyplomowe w siedzibie OW SARP przy ul. Foksal 2. Jury w składzie: Daniel Frąc (przewodniczący), Ewa P. Porębska, Michał Owadowicz, Jan Belina-Brzozowski, Michał Tatjewski, Barbara Hijewska (sekretarz konkursu), Marta Sękulska-Wrońska (bez prawa głosu przy ocenie prac magisterskich) po wysłuchaniu prezentacji, odbyciu dyskusji i przeprowadzeniu głosowania, wyłoniło laureatów w kategorii praca inżynierska i praca magisterska.

Inauguracja roku akademickiego

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z dnia inauguracji roku akademickiego 2020/2021 na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Inauguracja została podzielona na 3 oddzielne wydarzenia, a także była wyświetlana online.

Komunikaty Prodziekana ds. Studiów dotyczący warunków pracy i prowadzenia zajęć na WAPW w semestrze Zimowym

Zapraszamy do zapoznania się z treścią komunikatów dotyczących warunków pracy i prowadzenia zajęć oraz organizacji i cyfrowej obsługi zajęć na WAPW

Za co są odpowiedzialni architekci - zapraszamy do I edycji Szkoły SAS

Klimat, wspólnota, zdrowie psychiczne, bezpieczeństwo. Czy za to wszystko są odpowiedzialni architekci? Naszym zdaniem tak! Zapraszamy do Szkoły Architektury Społeczności SAS – rocznego cyklu zajęć podsumowanych serią wiosennych miejskich spacerów. Pokażemy Wam, dlaczego architektura gruntownie kształtuje nasze samopoczucie i relacje. Przekonamy Was, że bycie dobrym architektem wymaga przede wszystkich głębokiego poczucia odpowiedzialności społecznej za jakość życia ludzi w projektach, nad którymi pracujecie, i otwartości na perspektywę kulturoznawczą i socjologiczną. Zastanowimy się też, co oznacza dziś fakt, że architekt to zawód zaufania publicznego. Odpowiedzialność architekta to znacznie więcej niż belka niespadająca na głowę.

Zapraszamy na Uroczystość inauguracji roku akademickiego 2020/2021

Uroczystość odbędzie się w dniu 1 października 2020 roku o godzinie 13:30 

Oficyna Wydawnicza PW zaprasza do skorzystania z rabatu

Oficyna Wydawnicza PW zaprasza do skorzystania z rabatu -30% na wszystkie publikacje Oficyny PW